Начало | За Контакти | FAQ | Връзки
Начало Клиенти Услуги Цени Проверка на сметки Плащане на сметки Отчитане на водомери
Факти и цифри
Нормативна база
Любопитно и полезно
Екология
Детски свят
Работа във ВиК
Профил на купувача
Покажи
Webmail (за служители)
  Име
  Парола
 
Гласуване

Кога желаете да бъдат отчитани водомерите ви?

както досега (в делничен ден между 8:00 и 17:00)
в делничен ден (след 17:00)
в събота или неделя

Резултати
 
Press

разпечатай

СВЕТОВЕН ДЕН НА ВОДАТА - 22 МАРТ 2013 - наградени
 

Наградени в конкурса за есе и рисунка „Водата – моят най-добър приятел”

КОНКУРС ЗА ЕСЕ:

1-ва възрастова група

В първа възрастова група, журито отсъди две втори места

1 –во място: Неделина Маринова Маринова, 7 клас, ОУ „Любен Каравелов”
2 –ро място: Йоана Ангелова Кирилова, 9 клас, СОУ „Възраждане”
2 –ро място: София Николова, 9 клас, МГ „Баба Тонка”
3 –то място: Анна Владимирова Атанасова, 7 клас, СОУЕЕ „Св. Константин – Кирил Философ”

Поощрения:

Теодора Йорданова Недялкова, 9 клас, ПГСАГ „П. Пенев”
Даяна Ангелова Илиева, 9 клас, ПГСАГ „П. Пенев”

2-ра възрастова група

1 –во място: Весела Любомирова Христова, 11 клас, МГ „Баба Тонка”
2 –ро място: Михаела Асенова Асенова, 12 клас, ПГО „Недка Иван Лазарова”
3 –то място: Кремена Миткова Цанева, 11 клас, АГ „Гео Милев”

Поощрения:

Дафин Станимиров Козарев, 11 клас, АГ „Гео Милев”
Кристиан Петков Гайдаров, 11 клас, ПГСАГ „П. Пенев”

КОНКУРС ЗА РИСУНКА:

1-ва възрастова група

1 –во място: Александра Найденова Найденова, 6 години, ОБДЦКИ
2 –ро място: Ния Нейкова Нейкова, 1 клас, клуб „Палитра” към ОМД
3 –то място: Никол Петрова Кюркчийска, 3 клас, ОУ „Любен Карвелов”

Поощрения:

Павлин Богомилов, 4 клас, СОУ „Васил „Левски”
Велико Николаев, 4 клас, СОУ „Васил „Левски”
Калина Василева, 8 години, клуб Палитра
Преслав Станимиров, 9 години, СОУ „Васил Левски”

2-ра възрастова група

1 –во място: Анна Владимирова Атанасова, 7 клас, СОУЕЕ „Константин Кирил Философ”
2 –ро място: Боряна Христова, 7 клас, МГ „Баба Тонка”
3 –то място: Никол Ивайлова Йорданова, 6 клас, ОУ „Братя Миладинови”

Поощрения:

Лора Валериева Любенова, 7 клас, СОУЕЕ „Константин Кирил Философ”
Вая Ростиславова, 6 клас, ОУ „Любен Каравелов”
Виктория Атанасова, 6 клас, ОУ „Иван Вазов”
Цветина Георгиева, 6 клас, ОУ „Тома Кърджиев”
Тереза Георгиева, 5 клас „ОУ Братя Миладинови”

3-та възрастова група

1 –во място: Петранка Стефанова Кирилова, 11 клас, МГ „Баба Тонка”
2 –ро място: Симона Валентинова Петкова, 8 клас, СОУ „Васил Левски”
3 –то място: Ина Валентинова Иванова, 11 клас, МГ „Баба Тонка”

Поощрения:

Марибел Кръстева, 8 клас, ПЧО “Леонардо да Винчи”
Ивона Емилова Ганчева, 15 години, СОУ „Васил Левски”

А така празнувахме с победителите в конкурса...









Още веднъж благодарим на всички, участвали в конкурса и до нови срещи!

 

Публикувано на: 25-03-2013


   Назад Нагоре   
design by Fashion.BG © 2005 “Водоснабдяване и Канализация” ООД - Русе. Всички права запазени.